« Połączenie drogowe Kacwin-Wielka Frankowa -- Gotowe Studium | Zdjęcia na witrynie kacwin.com »

Turystyka: Miejsa noclegowe w Kacwinie

Pensjonaty, noclegi, gospodarstwa agroturystyczne -- Uzupełnienie, nowe miejsca. Turystyka w Kacwinie rozwija się bardzo szybko: coraz więcej miejsc wypoczynkowych.

Link
Kacwin: Miejsca Wypoczynkowe, Noclegi


Komentarze

Do Kacwina pojechałam po raz pierwszy na 3 dniowa wycieczkę klasową!!Wspominam ją z wielkim zachwytem i jestem pod wrażeniem, iż mogłam chociaż przez te pare dni znaleźć się w tak cudownym miejscu-TO RAJ NA ZIEMII!!!-powiedziałam, kiedy po raz pierwszy w życiu stanęłam na szczycie Trzech Koron! Czułam się, jak na obłoku, bo widziałam chmury oraz prawie całe Podhale!!! Kacwin to całkiem inny świat, inne zwyczaje oraz są tam przesympatyczni mieszkańcy, którzy podarowaliby na swej dłoni, nie jednemu Ślązakowi swoje serce:)) Oczywiście wszystkich gorąco zachęcam, aby każdy z Was wyrwał się choć na jeden dzień ze swej szarej rzeczywistości i odwiedził RAJ na ziemi, jakim jest KACWIN:*Pozdrawiam!!!

· kwietnia 26, 2007 - Paulina B.Paulina,

Fajnie ze ci sie podobalo!

Zgadzam się z Tobą! W Kacwinie i na Spiszu można naprawdę oderwac się od codziennego życia. Inny świat. :-)

· kwietnia 26, 2007 - Staś KubasekWitajcie !
Ja byłam z rodziną w KAcwinie pod koniec wakacji w 2006 r. wracałam do domu jak z innego świata (jak ze snu) choć podobnego troszkę do mojego (a piszę z Warmii i Mazur)pozdrawiam wszystkich mieszkańców Kacwina
pa
ps. jak mi się uda to w tym roku też przyjadę

· maja 11, 2007 - UlaUla,

No to super! Fajnie że sobie przypomniałaś o Kacwinie! (Chyba Kacwin Ci się śnił. ;-)).

· maja 11, 2007 - Staś KubasekWidzisz Stasiu każdy region łącznie z mieszkańcami to pewna specyfika, ...
pozdrawiam

· maja 12, 2007 - UlaJa urodzilam sie w tym RAJU NA ZIEMI ale ... musialam wyjechac znam gware jak mowia KACWINIANIE i znam NIEBIESKA DOLINE jest to cudo na calej ziemi musze na wakacje przyjechac

· października 20, 2007 - anaKlimat jest niepowtarzalny!!! Ludzie mili i otwarci,a szczególnie Pani Danusia- nasza gospodyni!!!;D A to cudowne powietrze, trzeba przywozić stamtąd w słoikach!!! ono potrafi czynić cuda;P na pewno tam jeszcze wrócimy!!!

· lutego 27, 2008 - Nati i Marzenia
   « Połączenie drogowe Kacwin-Wielka Frankowa -- Gotowe Studium
   » Zdjęcia na witrynie kacwin.com