Drogi Internauto,

Wypoczynek w górach to jedna z najlepszych form spędzania wolnego czasu. Tylko tu znajdziesz Tatry, Pieniny, Gorce i doskonałe jezioro tak blisko siebie. Wokoło wyciągi narciarskie, szlaki turystyczne, zabytki, przystanie wodne, czyste powietrze, spokój i cisza.

Przyjeżdzając w takie miejsce warto mieć pewność, że będzie się gdzie zatrzymać na noc, coś zjeść, zasięgnąć informacji. Przedstawiona tu baza danych daje ci kontakt do kwater prywatnych i pensjonatów z Kacwina, w których można dobrze przenocować, posilić się, ... Gospodarze często potrafią też udzielić dobrej informacji turystycznej - w wypadku gdyby te zawarte w tej witrynie nie były wystarczające.

» Miejsca wypoczynkowe w Kacwinie

... tu jest wszystko, co sobie można wymarzyć we wspólczesnej rekreacji: góry, jezioro, bliskość granicy, trasy rowerowe, dwa kompleksy narciarskie, koncepcje budowy następnych tras rowerowych, tras dla narciarstwa biegowego. Jest do tego unikalna tradycja podhalańska, Pieniny i Gorce. Bogactwo zabytków, dwa zamki, ruiny trzeciego w Pieninach ... (Marek Kalmus, prezes Osady Turystycznej "Czorsztyń", 10 Lipiec, 2001).

Dobrego Wypoczynku!

Ostatnio w Turystyce
·  Nowy domek wypoczynkowy Marta (20 stycznia 2012)
·  Nowy Obiekt: Apartamenty (13 marca 2010)
·  Nowa Atrakcja: Baseny Termalne w Bukowinie (19 grudnia 2008)